Wszystkie rodzaje pokryw basenowych

Nazwy modeli pokryw basenowych

Każdy producent, który oferuje zadaszenia basenowe, będzie miał prawdopodobnie inną nazwę, dotyczącą nawet tych samych modeli. Jednak zazwyczaj są one podobne i charakterystyczne dla swojego wyglądu, można by powiedzieć, że są dopasowane idealnie pod niego. A więc jakie są najczęstsze nazwy i jak wyglądają takie modele? Otóż pierwszym takim modelem, który jest praktycznie najniższy na rynku, jest żaluzja basenowa. Wygląda ona w ten sposób, że zazwyczaj umieszcza się z boku basenu lub na jego dnie rolkę, która po naciśnięciu pilota, nasuwa się na taflę naszego basenu. Takie rozwiązanie powoduje, że kiedy chcemy iść popływać, to obowiązkowo trzeba się takiej rolety pozbyć, chowając ją. Drugim rodzajem pokryw są te, które mają niską linię wysokości. Wysokość takiego zadaszenia basenowego, zazwyczaj nie jest wyższa niż sięgająca nam do pasa, jednak są też takie zadaszenia basenowe, które sięgają nam po prostu do kostek. Takie rozwiązanie, nie zaburza nam widoku z okna, a także wyglądu naszego ogrodu. Wygląda to bardzo elegancko i stylowo.

Trzecim rodzajem jest linia średnia, która wysokością sięga nam przeważnie do ramion. Jest to taka podstawowa wysokość. Czwartym rodzajem jest natomiast linia wysoka, która jest wyższa od nas, co pozwala nam na swobodne poruszanie się w środku takiego zadaszenia basenowego. W tej opcji, w przeciwieństwie do poprzednich, możemy trzymać meble ogrodowe, dzięki czemu zyskujemy również powierzchnię magazynową, która może w jakiś sposób robić także za formę altanki. Zamknięta pokrywa basenu pozwoli nam na uchronienie różnych rzeczy ogrodowych przed niszczącym działaniem wiatru, deszczu, mrozu czy śniegu.

Ceny

Takie zadaszenia basenowe cennik, których możemy dostać wraz z katalogiem, pisząc do producenta, pozwoli nam zapoznać się dokładnie z jego ofertą. Nie ma co ubolewać nad tym, że nie ma takich informacji podanych na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *